Call us

051-36678215

Saturday to Thursday

8:00 - 17:00

Email

fardan.machine.shargh@gmail.com

درباره ما

Awesome Image

اجرای پروژه های کشـــوری ــــــــــ

درباره فردان ماشین شرق

🔧⚙️شرکت فردان ماشین شرق با سابقه درخشان و پیشینه فعالیت در امر تولید #خوراک آبزیان، دام و طیور و با تکیه به تجارب ۵۰ ساله در زمینه #طراحی، #مشاوره و #ساخت #ماشین آلات خوراک آبزیان، دام و طیور فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ آغاز نموده است. با توجه به نیاز کشور در امر تامین مواد پروتئینی و همچنین حذف واردات مواد غذایی از کشورهای خارجی، لزوم بومی سازی زیر ساخت های صنایع غذایی، تولید نهاده های دام و طیور از مرحله تولید تا بسته بندی از اهمیت زیادی برخوردار است. این شرکت با بهره گیری از توان فنی و مهندسی، کادر کارشناسی مجرب و همچنین دسترسی به نرم افزارها، سخت افزارها و استانداردهای جهانی مفتخر است تجربیات خود را در زمینه اجرای پروژه ها از مرحله طراحی تا ساخت، تحویل، تامین تجهیزات و قطعات یدکی ارائه نماید.

ارتباط با ما

واحد بازرگانی

واحد بازرگانی، به عنوان قلب تپنده شرکت با هدف مدیریت بهینه امور با شناخت از شرایط، اقدام به رصد در جهت حفظ و توسعه ارتباط با برترین های فعال در حوزه صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان نموده است.

واحد ساخت و تولید

شرکت، محصولاتی با کیفیت بالا با استفاده از نیروهای حرفه ای و تکنولوژی پیشرفته اعم از ماشینکاری CNC،جوشکاری،سیستم های پیشرفته نوردو... وهمچنین کنترل کیفیت عالی عرضه می نماید که قابل رقابت با محصولات مشابه جهانی است.

واحد فنی مهندسی

دراين واحد با همكاري كارشناسان مجرب و بكارگيري نرم افزارهاي به روز مهندسي شامل AUTO CAD,SOLID WORKS, CATIA,ETABS,PLC کلیه طراحی هاو تحلیل های پروژه ها و ماشین آلاتی انجام میگیرد.